Nastavenie Analytiky Ikona

Nastavenie analytiky

Správne nastavené meranie je základným kameňom prosperujúceho eshopu. Pre väčšinu eshoparov však analytika končí nasadením meracieho kódu na stránku a pri základnom prehľade návštevnosti.

V skutočnosti však analytika ponúka neobmedzené možnosti získavania dát o správaní zákazníkov. Či už sú to kliknutia na tlačidlá, rolovanie na stránke, sledovanie pohybov myši alebo pokročilá implementácia enhanced e-commerce. Vďaka správnemu nastaveniu získate náskok pred konkurenciou.

Kontaktujte ma a ja vám pomôžem s implementáciou analytiky pri zohľadnení vašich potrieb a cieľov.

UX analýza eshopu

Prvý dojem vášho zákazníka z eshopu je len jeden. Pokiaľ nenájde to čo hľadá, s vysokou pravdepodobnosťou odíde ku konkurencii vzdialenej len o jeden kilk.

Nákupný proces má byť prehľadný a jednoduchý. UX analýza vám pomôže odhaliť slabé miesta v nákupnom procese, ktoré prispievajú k odchodom zo stránky bez želanej akcie.

Napíšte mi a ja vám pomôžem zvýšiť počet objednávok pri rovnakej návštevnosti s kvalitnou UX analýzou.

UX Analyza E-shopu Ikona
Reporting ikona

Reporting na mieru

Riešiť online marketing bez merania konverzií je strieľanie na slepo. Ako majiteľ eshopu máte povinnosť byť oboznámený so zaobchádzaním s vašimi peniazmi a ich návratnosťou.

Mať prehľad o výkone PPC reklám ale aj iných marketingových kanálov pritom môžete mať jediným kliknutím. Či už je vašim cieľom zisk, obrat, počet objednávok alebo iné KPI, vďaka reportu budete mať všetky data na jednom mieste.

Napíšte mi a ja vám vytvorím prehľadný a vždy aktuálny report k rannej šálke kávy.

A/B testovanie

Nie ste si istý akou farbou dať tlačidlo alebo aký titulok zaujme zákazníkov viac? Namiesto nepresného intuitívneho rozhodovania si môžete pomôcť A/B testovaním.

Princíp je jednoduchý. Zákazníkom na vašom eshope budeme striedavo zobrazovať obidve verzie testovaných prvkov. Na základe výsledkov a presných dát následne učiníme jednoznačné rozhodnutie.

Na každom eshope je vždy čo zlepšovať a A/B testy sú skvelým spôsobom ako si udržať náskok pred konkurenciou. Napíšte mi a ja vám s radosťou pomôžem pri implementácii a vyhodnocovaní A/B testu na vašom eshope.

A/B testovanie ikona

Ako pracujem

Nie som žiadna predražená agentúra, pre ktorú sú vaše záujmy až na druhom mieste. Svoju prácu robím s nadšením 7 dní v týždni a rád za seba nechávam hovoriť výsledky.

V online marketingu vám nemôžem nič garantovať. Môžem vám však zaručiť, že s vašim eshopom budem zaobchádzať ako s vlastným a do svojej práce vložím to najlepšie zo mňa.

Prečo práve ja?

MILUJEM SVOJU PRÁCU, STAČÍ POZRIEŤ NA MOJE VÝSLEDKY.

Referencie od súčastných klientov

Ing.Gabriela Maskaľová

SpionSvet.sk

S prácou pána Forgáča som nadmieru spokojná. Od zahájenia našej spolupráce pri správe PPC sa nám obrat rapídne zvýšil. Na jeho práci najviac oceňujem neustálu snahu vymýšľať nové veci a pravidelnú aktivitu pri dosahovaní čo najlepších výsledkov.

Madarska_vlajkaAT flag

Ing. Ľubomír Šagúl

www.sglcars.sk

Po niekoľkoročných negatívnych skúsenostiach s viacerými agentúrami som spoluprácou s pánom Forgáčom našiel presne to, čo náš eshop potreboval v oblasti PPC. Oceňujem hlavne jeho zodpovedný prístup, neustále hľadanie nových riešení, pravidelná starostlivosť o PPC kampane a prehľadné reporty.

(Správa PPC reklám, Heureky a UX pre eshopy v 2 krajinách)

Ing. Nikola Dzvoníková

Webmoda.sk

Po celú dobu našej spolupráce na pánovi Forgáčovi oceňujem jeho promptnosť, profesionálnosť a čestnosť (PPC:-). Neustále prichádza s novými návrhmi a riešeniami nielen v oblasti PPC reklamy, ale aj v oblasti modernizácie a vylepšovania funkcií nášho e-shopu. Spoluprácu hodnotím ako nadpriemernú.

Koľko stojí moja práca?

UVEDENÉ CENY SÚ BEZ DPH.

Hodinová sadzba

3000bez DPH / hodina
  • Klasická hodinová sadzba s reportingom odvedených prác aj s potrebným časom.
David Forgac logo

Kontaktujte ma

STAŇTE SA LOVCOM SVOJICH ZÁKAZNÍKOV A NIE KORISŤOU MARKETÉROV.

Dávid Forgáč photo