Audit XML feedu

XML feed je súbor s kompletnými informáciami o produktoch, ktoré chcete propagovať na cenových porovnávačoch. Cenové porovnávače dokážu byť nesmierne účinným zdrojom objednávok s rekordnevysokým konverzným pomerom. Pokiaľ však XML feed neobsahuje všetky dôležité dáta, tak to zásadne ovplyvní vaše výsledky.  

Vďaka auditu odhalím zásadné problémy vo vašom XML feede a prevediem úpravy v nástroji zvanomMergado. Väčšinou sa tieto úpravy zaobídu bez zásahov programátora. 

Párovanie produktov

Väčšina porovnávačov funguje na princípe produktových kariet, z ktorých pochádza až 90 % preklikovna eshop. Produktová karta zoskupuje ponuku všetkých eshopov do jednej karty, v ktorej si zákazník môže porovnávať ceny a recenzie jednotlivých eshopov. Správne spárovanie je jeden z kľúčovýchfaktorov úspešnej inzercie na porovnávačoch.

Párovanie záleží od viacerých elementov, no kľúčový je hlavne správny názov a kategorizáciaproduktov. Kontaktujte ma a pomocou úprav XML feedu vám pomôžem s úspešným párovanímproduktov.

Auto-Bidding

Bidding je stanovenie cien za preklik v PPC reklame a v cenových porovnávačoch. Po úspešnomspárovaní produktov do kariet a získaní odznaku overeného eshopu môžete určovať ceny za preklik a umiestniť sa tak na popredných priečkach v produktovej karte. Vyššia cena za preklik väčšinouznamená vyššiu návštevnosť a viac objednávok v eshope.

Auto-biddingom dokážeme v reálnom čase meniť ceny za preklik na jednotlivých produktoch na základe návratnosti investície. Vyťažte z najziskovejších produktov maximum a neplytvajte rozpočtomna stratové produkty.

Automatizácia cenotvorby

Cena je kľúčovým faktorom pri rozhodovaní zákazníkov o nákupe. Zle stanovená cena vás môžeoberať o zisky z veľmi lacných alebo o objednávky z príliš predražených produktov. Automatizácioucenotvorby dokážete ušetriť desiatky hodín času, ktoré by ste venovali sledovaním a úpravou cienpodľa konkurencie.

Skoncujte s nudným a pracným manuálnym preceňovaním a predbehnite konkurenciu vďakasofistikovanému riešeniu na tvorbu cien. Kontaktujte ma.  

Automatizovaný reporting

Bez správnych dát nemôžete robiť správne rozhodnutia. Automatizovaným reportingom môžetesledovať kľúčové metriky ako zisk, obrat alebo náklady z porovnávačov a ďalších kanálov kedykoľveka kdekoľvek. Bez zbytočných grafov, tabuliek a omáčok. Všetko v maximálne prehľadnej forme.

Vy si určite, čo je pre vás podstatné a relevantné. Kontaktujte ma a požiadajte o report na mieru.

David_HP_clean_02

Ja som Dávid

Moja cesta k PPC reklame začala už v roku 2014, keď som ako samouk začal s úžasom a nadšením objavovať jej nekonečné možnosti. S rastúcimi skúsenosťami rástla aj moja chuť učiť sa. Vďaka svojim analytickým schopnostiam a zameraniu na výkon som rýchlo pochopil, že svoju budúcnosť chcem zasvätiť eshopom.

Po skúsenostiach z agentúr a po striedaní jedného klienta za druhým som si uvedomil, že mi viac vyhovuje práca freelancera. Spravovať PPC kampane pre mňa znamená spolupodieľať sa na úspechu eshopu, s čím súvisí aj zaobchádzanie s rozpočtom ako s mojim vlastným. Iba ak sa bude dariť vám, tak sa môže dariť aj mne.

Svoju prácu nadovšetko milujem a rád za seba nechávam hovoriť výsledky. Za každou úspešnou kampaňou je však súhra znalostí s iniciatívou klienta. Spraviť z priemerného eshopu konkurenčného žraloka dokážeme iba spoločne.

Prečo práve ja?

SKÚSENOSTI KLIENTOV

Ing.Gabriela Maskaľová

SpionSvet.sk

S prácou pána Forgáča som nadmieru spokojná. Od zahájenia našej spolupráce pri správe PPC sa nám obrat rapídne zvýšil. Na jeho práci najviac oceňujem neustálu snahu vymýšľať nové veci a pravidelnú aktivitu pri dosahovaní čo najlepších výsledkov.

Madarska_vlajkaAT flag

Ing. Ľubomír Šagúl

www.sglcars.sk

Po niekoľkoročných negatívnych skúsenostiach s viacerými agentúrami som spoluprácou s pánom Forgáčom našiel presne to, čo náš eshop potreboval v oblasti PPC. Oceňujem hlavne jeho zodpovedný prístup, neustále hľadanie nových riešení, pravidelná starostlivosť o PPC kampane a prehľadné reporty.

(Správa PPC reklám, Heureky a UX pre eshopy v 2 krajinách)

Ing. Nikola Dzvoníková

Webmoda.sk

Po celú dobu našej spolupráce na pánovi Forgáčovi oceňujem jeho promptnosť, profesionálnosť a čestnosť (PPC:-). Neustále prichádza s novými návrhmi a riešeniami nielen v oblasti PPC reklamy, ale aj v oblasti modernizácie a vylepšovania funkcií nášho e-shopu. Spoluprácu hodnotím ako nadpriemernú.

David Forgac logo

Kontaktujte ma

STAŇTE SA LOVCOM SVOJICH ZÁKAZNÍKOV A NIE KORISŤOU MARKETÉROV.

Dávid Forgáč photo