Loading...
Loading...

Audit a úprava XML feedu

Cenové porovnávače dokážu byť nesmierne účinným zdrojom objednávok s rekordne vysokým konverzným pomerom. XML feed obsahuje kompletné informácie o produktoch, ktoré chcete propagovať na cenových porovnávačoch. Ak XML feed nemá všetky dôležité dáta, značne to ovplyvňuje vaše výsledky.

Vďaka auditu odhalím zásadné problémy vo vašom XML feede a potrebné úpravy prevediem v nástroji Mergado. Väčšinou sa to zaobíde bez zásahu programátora.

Párovanie produktov

Väčšina porovnávačov funguje na princípe produktových kariet, z ktorých pochádza až 90 % preklikov na eshop. Produktová karta zoskupuje ponuku všetkých eshopov do jednej karty, v ktorej si zákazník môže porovnávať ceny a recenzie jednotlivých eshopov. Správne spárovanie je jeden z kľúčových faktorov úspešnej inzercie na porovnávačoch.

Párovanie záleží od viacerých faktorov. Kľúčový je hlavne správny názov a kategorizácia produktov. Pomocou úprav XML feedu vám dokážem pomôcť aj s úspešným párovaním produktov.

Auto-Bidding

Bidding je stanovenie cien za preklik v PPC reklame a v cenových porovnávačoch. Po úspešnom spárovaní produktov do kariet a získaní odznaku overeného eshopu môžete určovať ceny za preklik a umiestniť sa tak na popredných priečkach v produktovej karte. Vyššia cena za preklik väčšinou znamená vyššiu návštevnosť a viac objednávok v eshope.

Auto-biddingom dokážeme v reálnom čase meniť ceny za preklik na jednotlivých produktoch na základe návratnosti investície. Vyťažte maximum z najziskovejších produktov a neplytvajte rozpočtom na stratové produkty.

Automatizácia cenotvorby

Cena je kľúčovým faktorom pri rozhodovaní zákazníkov o nákupe. Zle stanovená cena vás môže oberať o zisky či objednávky z veľmi lacných alebo príliš predražených produktov. Automatizáciou cenotvorby dokážete ušetriť desiatky hodín času, ktoré by ste venovali sledovaniu a úprave cien podľa konkurencie.

Skoncujte s nudným a pracným manuálnym preceňovaním a predbehnite konkurenciu vďaka sofistikovanému riešeniu tvorby cien.

Automatizovaný reporting

Bez správnych dát nemôžete robiť správne rozhodnutia. Automatizovaný reporting vám umožní sledovať kľúčové metriky ako zisk, obrat alebo náklady z porovnávačov a ďalších kanálov. Kedykoľvek a kdekoľvek.

Bez zbytočných grafov, tabuliek a omáčok. Všetko v maximálne prehľadnej forme. Vy si určíte, čo je pre vás podstatné a relevantné. Ja vám vytvorím report na mieru.

Som Dávid,
Váš PPC špecialista

PPC reklame sa venujem od roku 2014. Svoje skúsenosti a know-how som získal počas svojej práce v agentúrach, aj priamo s klientmi. Teraz ich naplno využívam ako freelancer.

Prácu na PPC kampaniach vnímam ako veľkú zodpovednosť. Preto s každým rozpočtom zaobchádzam ako s vlastným. Mojím hlavným cieľom je, aby sa vášmu biznisu darilo. Vtedy sa bude dariť aj mne. Verím, že spoločne dokážeme premeniť aj priemerný eshop na konkurenčného žraloka.

VIAC O MNE

Som Dávid,
Váš PPC špecialista

PPC reklame sa venujem od roku 2014. Svoje skúsenosti a know-how som získal počas svojej práce v agentúrach, aj priamo s klientmi. Teraz ich naplno využívam ako freelancer.

Prácu na PPC kampaniach vnímam ako veľkú zodpovednosť. Preto s každým rozpočtom zaobchádzam ako s vlastným. Mojím hlavným cieľom je, aby sa vášmu biznisu darilo. Vtedy sa bude dariť aj mne. Verím, že spoločne dokážeme premeniť aj priemerný eshop na konkurenčného žraloka.

VIAC O MNE

PREČO PRÁVE JA?

Kontaktujte ma

REFERENCIE

Ing.Gabriela Maskaľová
Majiteľka

SpionSvet.sk

S prácou pána Forgáča som nadmieru spokojná. Od zahájenia našej spolupráce pri správe PPC sa nám obrat rapídne zvýšil. Na jeho práci najviac oceňujem neustálu snahu vymýšľať nové veci a pravidelnú aktivitu pri dosahovaní čo najlepších výsledkov.

Správa PPC na Google a správa lokálnych cenových porovnávačov
Madarska_vlajkaAT flag

Ing. Ľubomír Šagúl
Majiteľ

www.sglcars.sk

Po niekoľkoročných negatívnych skúsenostiach s viacerými agentúrami som spoluprácou s pánom Forgáčom našiel presne to, čo náš eshop potreboval v oblasti PPC. Oceňujem hlavne jeho zodpovedný prístup, neustále hľadanie nových riešení, pravidelná starostlivosť o PPC kampane a prehľadné reporty.

(Správa PPC reklám, Heureky a UX pre eshopy v 2 krajinách)

Ing. Nikola Dzvoníková
Majiteľka

Webmoda.sk

Po celú dobu našej spolupráce na pánovi Forgáčovi oceňujem jeho promptnosť, profesionálnosť a čestnosť (PPC:-). Neustále prichádza s novými návrhmi a riešeniami nielen v oblasti PPC reklamy, ale aj v oblasti modernizácie a vylepšovania funkcií nášho e-shopu. Spoluprácu hodnotím ako nadpriemernú.

Správa PPC na Google, na Facebooku a správa Glami
Madarska_vlajka

Peter Lichman
Majiteľ

Aspira.sk

S Dávidom spolupracujeme už niekoľko rokov. Je to profesionál, pomocou ktorého sa nám darí z roka na rok napredovať. Kvalitne odvedená práca, zodpovedný prístup, dodržiavanie termínov a spokojnosť klienta sú u neho na prvom mieste. No čo si na ňom cením najviac je jeho ľudský prístup. Ochota poradiť a pomôcť v každej situácii. Nie len čo sa týka ppc, ale aj ďaleko nad rámec platenej spolupráce.

Analytika, Správa PPC na Google, na Facebooku a správa Heureky
David Forgac logo

DAJTE MI O SEBE VEDIEŤ

Urobím všetko pre to, aby ste mali ešte viac spokojných klientov.